SOOJENDA

Master teisaldatavad soojapuhurid suudavad iga ruumi või piirkonna kiiresti ja efektiivselt soojendada. Nad sobivad ideaalselt kasutamiseks ajutise või püsiva küttelahendusena. Valikusse kuuluvad õli-, gaasi- ja elektrilised soojapuhurid.
 • Otseküttega õlipuhurid

  Otseküttega õlipuhurid

  Otseõlipuhurid on väga efektiivsed seadmed, mis suudavad toota vajaduse korral koheselt suuri soojakoguseid. Need sobivad kõige paremini kasutamiseks avatud või tugeva ventilatsiooniga paikades nagu näiteks tehased, laod või ehitusplatsid. Master otsepuhurid on väga efektiivsed ja tugevad, samuti ohutud ja neid on lihtne kasutada.
 • Soojusvahetiga õlipuhurid

  Soojusvahetiga õlipuhurid

  Kaudõlipuhurid on väga efektiivsed seadmed, mis toodavad suures koguses 100% puhast, kuiva ja auruvaba sooja õhku. Need sobivad kõige paremini kasutamiseks piiratud ventilatsiooniga paikades nagu näiteks kauplused, peotelgid, köögialad või näitusehallid. Neid võib kasutada koos elastsete voolikutega, mis aitavad sooja õhku kergesti levitada.
 • Elektrilised ventilaatoriga puhurid

  Elektrilised ventilaatoriga puhurid

  Elektriventilaatoriga soojapuhurid on väga efektiivsed seadmed, mida kasutatakse ulatuslikult paljude erinevate rakenduste jaoks. Need tagavad puhta, kiire ja ohutu soojenduse. Elektrilised puhurid sobivad ideaalselt ajutiseks või avariikütmiseks, sest nad on kergesti kasutatavad ja täielikult teisaldatavad. Master elektrilistes puhurites kasutatakse ainult sertifitseeritud kõrge kvaliteediga komponente, mis tagavad nende töökindluse ja efektiivsuse.
 • Gaasitoitega puhurid

  Gaasitoitega puhurid

  Master gaasipuhurid toodavad kiiresti suures koguses soojust. Need on väga säästlikud, tugevad ja tõhusad. Teisaldatavad gaasipuhurid sobivad kõige paremini kasutamiseks tugeva ventilatsiooniga paikades nagu näiteks tehased, laod või ehitusplatsid.
 • Elektriline infrapuna küttekeha

  Elektriline infrapuna küttekeha

  Elektrilised infrapunapuhurid tagavad ohutu ja puhta küttemeetodi, soojendades otse konkreetseid objekte või isikuid. Need sobivad kõige paremini kasutamiseks erinevates paikades, nagu näiteks kodudes, kauplustes või kontorites.
 • Infrapuna-õlisoojendid

  Infrapuna-õlisoojendid

  Infrapunapuhurid suunavad soojuse kiiresti ja täpselt sinna, kus seda vaja on, ilma õhku liigutamata. Need sobivad seinte või värvipindade tolmuvabaks kuivatamiseks, masinate või torude sulatamiseks, tööpiirkondade soojendamiseks.
 • Statsionaarsed soojapuhurid

  Statsionaarsed soojapuhurid

  Tänu suurele õhuhulgale sobivad need ideaalselt suurte ruumide jaoks. Paigaldamise lihtsus ja odavate kütuseliikide kasutamisvõimalus aitab vähendada küttekulusid ning täiustatud soojusvaheti abil on lahendatud ka soojuskao probleem.
 • Lisavarustus

  Lisavarustus

  Teisaldatavate soojapuhurite tarvikute juhend. Need lisaseadmed muudavad Master soojapuhuritega töötamise mugavamaks.