Soojendamine

Käesolev juhend sisaldab nõuandeid ja märkusi firma Master Climate Solutions toodetavate teisaldatavate ja statsionaarsete soojapuhurite kohta. See aitab klientidel leida sellist tüüpi kütteseadmete kohta lisainformatsiooni.
 • Kuidas küttevajadusi arvutada

  Kuidas küttevajadusi arvutada

  Enne soojapuhuri valimist tuleb kindlaks määrata rakenduse jaoks vajalik miinimumvõimsus.

 • Ligikaudne küttevajadus erinevate hoone isolatsioonitüüpide korral

  Ligikaudne küttevajadus erinevate hoone isolatsioonitüüpide korral

  Võimsus - Keskmise isolatsiooniga uusehitised - Keskmise isolatsiooniga vanad ehitised - Topeltklaasidega kasvuhooned - Isoleerimata kasvuhooned.
 • Ületamatud ruumipuhurid Master BV – spetsialistide loodud

  Ületamatud ruumipuhurid Master BV – spetsialistide loodud

  Õhu väljalaskeavaga teisaldatavaid õlisoojapuhureid kasutatakse laialdaselt erinevates valdkondades nagu näiteks ehitustöödel või põllumajanduses. Seetõttu on turul saadaval arvukalt sellist tüüpi seadmeid. Probleemid tekivad siis...
 • Teisaldatavate soojapuhurite regulaarne ülevaatus – peamised hooldusreeglid

  Teisaldatavate soojapuhurite regulaarne ülevaatus – peamised hooldusreeglid

  Külmad sügishommikud meenutavad meile üha sagedamini, et talv on tulekul. Pakaseliste ilmade saabumiseks valmistudes tasub kontrollida seadmete seisukorda, mis meil eelmisel aastal külma vastu võidelda aitasid.
 • Talvised investeeringud – suurte ruumide kütmise saladus

  Talvised investeeringud – suurte ruumide kütmise saladus

  Kas küttekulusid on võimalik märkimisväärselt vähendada, säilitades seejuures kõrge küttejõudluse? Kuidas saab suuri ruume minimaalsete kuludega soojana hoida? Miks tasub tähelepanu pöörata mitte üksnes seadme valikule, vaid ka kütusetüübile?
 • Mitte üksnes kuuma õhu puhumine – soojus käeulatuses

  Mitte üksnes kuuma õhu puhumine – soojus käeulatuses

  Külmemal aastaajal muutuvad igasugused kütteseadmed kõige populaarsemaks kaubaks. Ahjudest, radiaatoritest ja ventilaatoritest räägitakse tihti nii töö- kui eravestlustes.
 • Master soojapuhurid annavad esinejatele sooja

  Master soojapuhurid annavad esinejatele sooja

  Käesoleval aastal andis Suur Jõuluheategevuse Orkester kontserdi laste heaks, kes põevad uroloogilisi ja nefroloogilisi haigusi. Kogu Poolas toimusid üritused, kontserdid ja pidulikud sündmused meditsiiniseadmete jaoks raha kogumiseks.
 • Tehnikaülikool külma ei karda

  Tehnikaülikool külma ei karda

  Vaid mõne kuu pärast avab Poznani Tehnikaülikool oma uue Mehhatroonika, Biomehhaanika ja Nanotehnoloogia Keskuse, mida praegu Poznanis Berdychowo ja Johannes Paulus II tänaval ehitatakse. Firma Budimex S.A., kes võitis ehituseks...
 • Odav küte kõrvalhoonetes

  Odav küte kõrvalhoonetes

  Kõrvalhoonete kütmine on tihti märkimisväärselt keeruline. Sellised ehitised on tavaliselt kõrged, ruumikad ja nõrga isolatsiooniga. Tavapäraste katlaruumist ja veeradiaatoritest koosnevate küttesüsteemide kasutamine on väga kulukas.
 • "Laululahing" - Master puhurid soojendavad osavõtjaid

  "Laululahing" - Master puhurid soojendavad osavõtjaid

  Laululahing, sellekevadine Poola Televisiooni suurim muusikasaade, meelitas telerite ette suurel hulgal vaatajaid. Suurejoonelisus ja paeluvad emotsioonid olid kuudepikkuse töö tulemuseks. Võttepaigas õige keskkonna loomisele aitas kaasa ka MTM esindaja Dariusz Seferyński Varssavist...
 • Hädavajalikud igas ehituspaigas - teisaldatavad soojapuhurid

  Hädavajalikud igas ehituspaigas - teisaldatavad soojapuhurid

  Teisaldatavad soojapuhurid on kindel meetod erinevate paikade ja ruumide kiireks soojendamiseks. Kui teised lahendused osutuvad võimetuks või tingimused ei luba neid kasutada, saavad need seadmed ülesandega kindlalt hakkama.