Nipid

Kliendijuhendi eesmärgiks on tagada meie klientidele juurdepääs kogu spetsiifilisele informatsioonile, mis puudutab neile vajalikke firma Master tooteid. Juhend sisaldab teavet selliste aspektide kohta nagu firma Master soojapuhurite, kuivatite ja kliimaseadmete paigaldamine, kasutamine või ehitus.
 • Kuidas valida<br>– valige õige seade

  Kuidas valida
  – valige õige seade

  Kasulikud vahendid õige seadme valimiseks. Võimsuskalkulaatorid võimaldavad klientidel kindlaks teha, millist tüüpi soojapuhurit, kuivatit või kliimaseadet nad konkreetse rakenduse jaoks vajavad.
 • Soojendamine <br>- teisaldatavad ja statsionaarsed soojapuhurid

  Soojendamine
  - teisaldatavad ja statsionaarsed soojapuhurid

  Käesolev juhend sisaldab nõuandeid ja märkusi firma Master Climate Solutions toodetavate teisaldatavate ja statsionaarsete soojapuhurite kohta. See aitab klientidel leida sellist tüüpi kütteseadmete kohta lisainformatsiooni.
 • Õhu kuivatamine <br>- õhukuivatuslahendused

  Õhu kuivatamine
  - õhukuivatuslahendused

  Käesolev juhend on kasulik kõikidele klientidele, keda huvitavad õhukuivatuslahendused. See annab informatsiooni, kuidas tulla toime liigse õhuniiskusega, millel võib olla ebasoovitav mõju.
 • Video & multimeedia

  Video & multimeedia

  Need materjalid pakuvad lisateavet meie firma, toodete ja teenuste kohta. Huvitavad videod tutvustavad meie toodete kasutusvaldkondi ja põhiomadusi.

 • Juhendid

  Juhendid

  Me püüame alati oma klientide vajadusi rahuldada. See hõlmab ka kogu seadmete kasutamiseks vajaliku informatsiooni kättesaadavaks muutmist. Kliendid saavad kasutusjuhendite elektroonilisi versioone alla laadida.