Kuidas valida

Kasulikud vahendid õige seadme valimiseks. Võimsuskalkulaatorid võimaldavad klientidel kindlaks teha, millist tüüpi soojapuhurit, kuivatit või kliimaseadet nad konkreetse rakenduse jaoks vajavad.
 • Soojapuhuri valiku põhimõte

  Soojapuhuri valiku põhimõte

  Enne soojapuhuri valimist tee kindlaks oma eesmärgi jaoks vajalik miinimumvõimsus. Arvuta meie tasuta kalkulaatori abil välja, millise suurusega soojapuhurit oma ruumi jaoks vajad.

 • Kuivati valimine

  Kuivati valimine

  Kuivati kasutusala on väga lai, aga parima töötulemuse saavutamiseks, on soovitatav valida seadmele õige töökoormus. Soovitame kasutada mugavat kuivati töökoormuse kalkulaatorit.
 • Ohkjahuti valimine

  Ohkjahuti valimine

  Master-klassi õhujahuteid saab kasutada väga erinevates rakendustes. Selle eesmärgi täitmiseks on siiski väga tähtis valida õige mudel ja asjakohane võimsus. Lugege selle kohta, kuidas valida jahuti, mis sobib teie vajadusteks kõige paremini.
 • Hajuti valimine

  Hajuti valimine

  Soe õhk liigub üles. Masteri laeventilaator paneb õhu tagasi alla liikuma. Võimaldab umbes 30% suurust energiasäästu. Masteri laeventilaator tekitab õhuvoo, mis aitab kaasa nahalt aurumisele, nii et tajutav temperatuur väheneb umbes 4ºC võrra.