JAHUTAMINE

Firma Master tootevalikusse kuuluvad nii aurutus- kui külmutuspõhimõttel töötavad kliimaseadmed. Neid võib kasutada nii kodus ja kontoris kui ka tööstuses.
 • Portatiivsed biojahutid

  Portatiivsed biojahutid

  Masteri biojahutid jahutavad õhku lihtsat looduslikku protsessi rakendades: aurustuv vesi alandab õhutemperatuuri. pump võtab paagist vett ja niisutab looduslikust tselluloosist laia filtrit. võimas imiventilaator tõmbab õhu läbi filtri. v esi aurustub filtrist ja alandab õhutemperatuuri mitme kraadi võrra. Värske ja puhas õhk voogab keskkonda ning jahutab seda.

 • Statsionaarsed biojahutid

  Statsionaarsed biojahutid

  Energiasäästlikud ja keskkonnasõbralikud aurustavad jahutusseadmed, et suurtes ruumides (hoonetes) sisekliimat kontrollida. Need tagavad optimaalse temperatuuri ja niiskusega mugava sisekliima.

 • Destratifikaatorid - ventilaatorid

  Destratifikaatorid - ventilaatorid

  võimsaimad suure jõudlusega lakke riputatavad ventilaatorid (töökõrgus kuni 14 meetrit). Liigutavad suures koguses õhku tänu oma aerodünaamilisele kujule.

 • Profitaseme ventilaatorid

  Profitaseme ventilaatorid

  Teisaldatavad ventilatsiooniseadmed täiendavad kuivatus-, kütte- ja jahutusseadmeid. Selliseid seadmeid võib kasutada ruumides, kus on tarvis paremat ventilatsiooni ja õhuringlust, samuti niiskete piirkondade kuivatamisel.
 • Profitaseme puhurid

  Profitaseme puhurid

  Teisaldatavad puhurid täiendavad kuivatus-, kütte- ja jahutusseadmeid. Selliseid seadmeid võib kasutada ruumides, kus on tarvis paremat ventilatsiooni ja õhuringlust, samuti niiskete piirkondade kuivatamisel.