Grupist

Master Climate Solutionsi on maailmas juhtpositsioonil kaasaskantavate

kütte-, õhukuivatus- ja ventilatsiooniseadmete vallas.


Masteri kaubamärk on juba üle 50 aasta liider
profitaseme kaasaskantavate kütteseadmete kategoorias.

Master

Master Climate Solutions on Dantherm Group´i registreeritud kaubamärk. Dantherm Group, kelle peakontor asub Taanis, on tänaseks oma tütarettevõtetega esindatud 13 riigis, hõlmates: Taani, Rootsi, Norra, Inglismaa, Saksamaa, Šveits, Poola, Itaalia, Hispaania, Araabia Ühendemiraadid ja Venemaa

Dantherm S.p.A. asukohaga Pastrengos Verona lähedal on Grupi oluline tehnika ja tootmisega tegelev keskus. Sellesse kuulub kaks tehast ja integreeritud tarnevõrk, mis on MCS-iga tugevalt seotud.

Kogenud inseneride meeskond tegeleb täistööajaga uute toodete väljatöötamise ja arendamisega. Dantherm S.p.A. kavandab ja toodab teisaldatavaid soojapuhureid, järgides kõige rangemaid töökindlus- ja ohutusstandardeid, sealhulgas viimaseid Euroopa standardeid ja sertifitseerimisnõudeid, mille on kehtestanud kõige mainekamad kvaliteedikontrolli ja ühtlustamise instituudid nagu TUV ja DVGW.

Firmal on mitu tootmisliini, millest igaüks on määratud konkreetse tootesarja jaoks. Need võimaldavad saavutada kõrgeimat kvaliteeti tänu spetsialiseeritud tööjõule ja seadmetele. Siin asuvad gaasi-, otse- ja kaudkütteseadmete koosteliinid.

Kõik tooted pakitakse ja ladustatakse suurde lattu, mis teenindab Lõuna-Euroopa ja kaugemate riikide kliente.