Firma

Firma ülemaailmne esindatus ja aastatepikkused kogemused teevad meist vaieldamatu turuliidri portatiivsete õhukäitlusseadmete segmendis. Meie firma arengu põhijoonteks on uute toodete turule toomine ja tehniliste uuenduste tegemine, samuti praeguse turuliidri positsiooni säilitamine ning laienemine uutele turgudele.
 • Grupist

  Grupist

  Master Climate Solutions Grupp on maailma juhtiv tootmisorganisatsioon portatiivsete lahenduste osas, mis on ette nähtud mikrokliima reguleerimiseks: soojenduseks, kuivatuseks ja ventilatsiooniks.
 • Meie missioon

  Meie missioon

  Master Climate Solutions on maailma juhtiv õhukäitlusseadmete tootja. Meie seadmed on mõeldud professionaalidele ning meie eesmärgiks on aidata neil reguleerida töökeskkonda nende vajadustele vastavaks kõige kiiremal ja lihtsamal viisil, hoides samal ajal investeerimiskulud madalal.
 • MCS teetähised

  MCS teetähised

  Firma Master juured ulatuvad 1960-ndate algusse, mil ettevõte nimega Desa konstrueeris Ameerika Ühendriikides esimesed Master soojapuhurid. Desa kasvas aasta-aastalt suuremaks, laienedes teistesse riikidesse ning avades tootmisüksusi ja müügiesindusi välismaal.
 • Uudised

  Uudised

 • Kontakt

  Kontakt

  Master Climate Solutions Gruppi kuulub praegu neli üksust, mis teenindavad kliente kogu maailmas.