Tootmine ja logistika

Ruumide
küte
Kohtsoojendus
Ventilatsioon
ja jahutus
Laoruumide
kuivatamine

Suurte tootmis- ja laoruumide kütmine ja ventileerimine on sageli väga kulukas. Tavapärase küttesüsteemi paigaldamine ja kasutamine on enamasti väga kallis ja samas mitte eriti tõhus. Soojaõhupuhuriga saab suuri ruume kiiresti ja tõhusalt soojendada, need tagavad pideva sooja õhu juurdevoolu koos vajaliku õhuringlusega. Erinevat liiki kütusega töötavate seadmete lai tootevalik võimaldab soojendada suuremaid ruume või ka mingit kindlat kohta, näiteks üksikut töökohta (sh soojendada spetsiifilisi kohti).

Masteri kütteseadmete tootevalikut täiendavad ventilaatorid ja õhukuivatid, millega saab tootmis- ja laoruumides tagada pidevalt sobiva ja mugava sisekliima. Märkida tasub ka tänapäevast aurustiga kliimaseadmestikku, mis sobib eriti hästi suurte tootmisrajatiste jaoks.

Tooted


Kiiresti paigaldatav, madalad käituskulud. Võimaldab soojendada tootmis- ja laoruume tõhusalt ja just siis, kui seda on vaja. Hõlpsalt teisaldatavaid seadmeid saab kasutada väga erinevates kohtades.

Tänu suurele õhuhulgale sobivad need ideaalselt suurte ruumide jaoks. Paigaldamise lihtsus ja odavate kütuseliikide kasutamisvõimalus aitab vähendada küttekulusid ning täiustatud soojusvaheti abil on lahendatud ka soojuskao probleem.

Tagavad tööstus- ja laoruumides nõuetele vastava niiskustaseme ja õhuringluse. Ei vaja keerukat paigaldamist ja seega saab neid kõikjal kasutada.

Professionaalsed aurustiga kliimaseadmed on ette nähtud peamiselt suurtes tööstusruumides kasutamiseks. Need seadmed on arvestatavaks alternatiiviks tavapärastele ventilatsioonisüsteemidele tänu madalatele käituskuludele ja loomulike õhkjahutuse protsesside rakendamisele.

RakendusaladRuumide küte
Tehnoloogiliste protsesside
soojendamine

Töökohtade küte

Büroode küte
Ventilatsioon
Jahutus

Nõustamine


Leidke kohalik esindaja ning küsige lisa toodete ja rakenduste kohta.

Tutvuge ka muude ärilahendustega

Ehitus
Tootmine ja logistika
Töökojad ja garaažid
Põllumajandus
Sündmused ja kaitsevägi
Hädaabiteenused