Töökojad ja garaažid

Kohtsoojendus
Ruumide
küte
Ventilatsioon
Jahutus

Masteri tooteid saab kasutada ka väikeettevõtetes. Sellisel juhul valitakse väiksema võimsusega kompaktsemad seadmed, mida saab kiiresti ja lihtsalt paigaldada ning nende käituskulud on samuti madalad. Selliseid seadmeid kasutatakse sageli töökodades, autopesulates ja väiksemates tootmisruumides. Tavaliselt on neid seadmeid vaja hooajaliselt, olenevalt ilmast ja ettevõtte konkreetseteks vajadusteks vastavalt tegevusalale. Soojendeid kasutatakse näiteks töökodades, ladudes ja isiklikes tööruumides.

Masteri tootevalikusse kuulub diiselkütuse, loodusgaasi ja elektritoitega seadmeid, samuti leidub väga mitmesuguse võimsuse ja kasutusotstarbega seadmeid.

Tooted


Töökodade, garaažide ja väiksemate tootmisruumide soojendamiseks on soovitatav kasutada väiksemaid seadmeid, mille käituskulud on suhteliselt soodsamad. Enamusel populaarsematel mudelitel ei ole heitgaaside väljatõmbesüsteeme. Meie tootevalikus väärivad äramärkimist XL6 radiaatorid.

Suure tõhususe ja madalate käituskuludega kütteseadmeid kasutatakse sageli autoremondi- ja muudes töökodades. Need sobivad ruumide kiiresti ja tõhusaks soojendamiseks ilma tavapäraseid küttesüsteeme paigaldamata.

Masteri ventilaatorite abil saab tagada ruumide piisava ventilatsiooni ning nõuetekohase õhuvahetuse. Nende abil saab hoida mugavat töökeskkonda.

Masteri teisaldatavate kliimaseadmete sarja tooted loovad suvisel ajal töökodades mugavad töötingimused. Lisaks väärivad äramärkimist meie aurustiga ventilatsioonisüs-teemid, mis koguvad aina enam populaarsust.

Rakendusalad


Välitööd
Töökohtade küte
Tööruumide küte

Kohtsoojendus
Nõuetekohase õhuvahetuse tagamine
Suvel jahutamine

Nõustamine


Leidke kohalik esindaja ning küsige lisa toodete ja rakenduste kohta.

Tutvuge ka muude ärilahendustega

Ehitus
Tootmine ja logistika
Töökojad ja garaažid
Põllumajandus
Sündmused ja kaitsevägi
Hädaabiteenused