Sündmused ja kaitsevägi

Välisündmuste
soojendus
Telkide
soojendus
Päästetööd
Ventilatsioon
ja jahutus

Meelelahutuse valdkonnas kasutatakse Masteri tooteid väga laialdaselt. Mitmesuguseid soojendeid, ventilaatoreid ja kliimaseadmeid kasutatakse näiteks avalike ürituste, telesalvestuste ja fotovõtete ettevalmistamisel ja ka nende ajal. Masteri tooteid saab kergesti teisaldada ja kiiresti paigaldada ning tänu sellele on need ideaalne lahendus ajutiselt kasutamiseks, kui muude kütte- või ventilatsioonisüsteemide kasutamine ei ole kulutõhus või oleks liiga aeganõudev.

Master Climate Solutions pakub valmislahendusi telkide ja suurte saalide soojendamiseks. Eriotstarbelised lisatarvikud lisavad kasutusmugavust ja tõhusust.

Tooted


Kasutatakse sageli telkide, lavade ja spordisaalide soojendamiseks. Laialdane valik lisavarustust võimaldab kasutada seadmeid tõhusalt mis tahes tingimustes.

Tänu suurele õhuvoolule sobivad need ideaalselt suurte alade soojendamiseks. Madalate käituskulude tõttu kasutatakse neid sageli suurte spordirajatiste ja avarates saalides asuvate telestuudiote soojendamiseks.

Tagavad sobiva niiskustaseme ja õhuringluse. Ventilaatoreid kasutatakse sageli tele- ja fotostuudiotes piisava õhuringluse tagamiseks ning samuti eriefektide loomisel.

Professionaalseid aurustiga kliimasüsteeme kasutatakse suurte rajatiste ja telkide jahutamiseks, väiksemad kliimaseadmed on mõeldud erakasutajatele ja väiksematesse ruumidesse.

Rakendusalad


Lava ehitus
Etenduse ajal lava soojendamine
Telestuudio küte

Telkide ja konteinerite küte
Telkide jahutamine
Eriefektid

Nõustamine


Leidke kohalik esindaja ning küsige lisa toodete ja rakenduste kohta.

Tutvuge ka muude ärilahendustega

Ehitus
Tootmine ja logistika
Töökojad ja garaažid
Põllumajandus
Sündmused ja kaitsevägi
Hädaabiteenused