Põllumajandus

Loomakas-
vatusruumide
küte
Kasvuhoonete
küte
Laoruumide
küte
Põllumajan-
dussaaduste
kuivatamine

Põllumajandus nõuab alati täpseid tingimusi. Seega peavad ka seadmed vastama kindlatele nõudmistele. Loomakasvatusruumides ja põllumajandussaaduste hoidlates kasutatavad seadmed määrduvad sageli rohkem ja neile koguneb rohkem tolmu. Need puutuvad ka kokku mürgiste gaaside, sh ammoniaagiga (esmajoones loomapidamisruumides). Põllumajanduslikes rajatistes kasutatakse ka rohkem pesu- ja desinfitseerimisaineid. Kõik need tegurid kiirendavad korrosiooni ja võivad seega kahjustada seadme osi.

Masteri vastupidavaid ja kvaliteetsetest osadest valmistatud seadmeid on põllumajanduses juba palju aastaid kasutatud, tagades nõutud tingimused ka kõige keerukamates olukordades.

Tooted


Kiiresti paigaldatavad madalate käituskuludega väga tõhusad seadmed on ideaalsed tehnilistes ja loomapidamisruumides kasutamiseks. Need toimivad suurepäraselt ka köögivilja ja teravilja kuivatamisel.

Kappsoojendeid kasutatakse enamasti suurtes ruumides. Nende suur võimsus ja õhuvool võimaldavad näiteks loomakasvatushooneid kiiresti soojendada. Mitmed mudelid on saadaval ka ripp-paigaldusega.

Hea ventilatsioon ja nõuetele vastavad tingimused on looma- ja taimekasvatuses äärmiselt tähtsad. Masteri õhukuivatid ja ventilaatorid võimaldavad hoida nõutavat niiskustaset ja tagada vajaliku õhuringluse.

Suvel on loomakasvatusruumide tõhus ja tulemuslik jahutussüsteem väga oluline. MSC pakub suurtes ruumides kasutamiseks aurustisüsteemiga professionaalseid lahendusi.

Rakendusalad


Loomakasvatusruumide
küte
Põllumajandusseadmete
soojendamine
Põllumajandussaaduste
kuivatamine

Tehniliste ruumide ventilatsioon
Kasvuhoonete küte
Loomakasvatusruumide jahutus

Nõustamine


Leidke kohalik esindaja ning küsige lisa toodete ja rakenduste kohta.

Tutvuge ka muude ärilahendustega

Ehitus
Tootmine ja logistika
Töökojad ja garaažid
Põllumajandus
Sündmused ja kaitsevägi
Hädaabiteenused