Hädaabiteenused

Ruumide
soojendamine
Kohtsoojendus
Veekahjude
kõrvaldamine
Ventilatsioon

Masteri tootevalikus on valmislahendusi hädaabiteenistustele üleujutusjärgseteks puhastustöödeks. Õnnetusjuhtumite või loodusõnnetuste puhul tuleb olenemata olukorrast kiiresti reageerida. Masteri toodetega saab kiiresti kütta kannatanutele püstitatud ajutisi varjualuseid ja kuivatada üleujutatud hooneid.

Õhukuivatite laias valikus leidub sobiv seade igaks tööks. Masteri tootevalikus on professionaalseid, väga tõhusaid vahendeid, mida saab kasutada väga rasketes tingimustes, ning samuti väga kompaktseid seadmeid kodus ja väikeettevõtetes kasutamiseks. Tootevalikusse kuuluvad ka ventilaatorid ja soojendid, mille abil saab hooneid kiiresti liigniiskusest kuivatada.

Nende seadmetega saab palju lihtsamalt ja kiiremini üleujutatud hooneid ja ruume kuivatada ning neid saab kasutada kahjulike hallitusseente kasvu vältimiseks.

Tooted


Kiirendavad niiskuse eemaldamist hoonetest ja keldritest, võimaldades õnnetuse korral ruumi kiiresti soojendada. Kiiresti paigaldatavad kompaktsed seadmed on päästeteenistustele väga sobivad.

Sobivad ruumide kiiresti ja tõhusaks soojendamiseks ilma tavapäraseid küttesüsteeme paigaldamata. Seetõttu on need ideaalsed ajutise lahendusena näiteks loodusõnnetuses kannatanute abistamiseks.

Masteri professionaalsed õhukuivatid on kõige tõhusam vahend pärast üleujutust ruumide liigniiskusest kuivatamiseks. Täna suurele tõhususele ja võimsusele on need ühed põhivahenditest üleujutusjärgsete taastamistööde korral.

Rakendusalad


Üleujutatud ruumide kuivatamine
Üleujutusjärgsed taastamistööd
Ruumide kiire soojendamine

Nõustamine


Leidke kohalik esindaja ning küsige lisa toodete ja rakenduste kohta.

Tutvuge ka muude ärilahendustega

Ehitus
Tootmine ja logistika
Töökojad ja garaažid
Põllumajandus
Sündmused ja kaitsevägi
Hädaabiteenused