Ehitus

Ehitusplatside
soojendus
Teetööde
soojendus
Hoonete ja
värvimistööde
kuivatamine
Kuivatamine

Ehitus on Masteri toodete põhiline kasutusala. Ehituses kasutatakse sageli tööstuslikke õhukuivateid ja õhksoojendeid. Seadme valikul on väga tähtis kaaluda, kas selle tehnilised omadused võimaldavad seda kasutada rasketes tingimustes, mis nõuavad vastupidavat ehitust ja suurt võimsust. Masteri tooteid on kerge teisaldada ja neil on madalad käituskulud, mistõttu kasutatakse neid laialdaselt ehitusettevõtetes, rendiseadmetena ja samuti väiksemate ehitus- ja viimistlusmeeskondade töös.

Lisaks kütteseadmete põhiotstarbele – tõsta keskkonna temperatuuri – võimaldavad need seadmed jätkata tööd ka külma ilmaga ning samuti kiirendada mitmesuguseid tehnilisi protsesse.

Tooted


Masteri teisaldatavad soojendid on võitnud endale ehitustöödel vaieldamatu juhtpositsiooni. Kiiresti paigaldatavad tõhusad seadmed võimaldavad teha ehitustöid ka väga külma ilmaga.

Suure õhuvooluga kappsoojendid võimaldavad suhteliselt väikeste kuludega tõsta kiiresti suurte ruumide õhutemperatuuri. Soojaõhupuhur on ideaalne lahendus ruumides, kus soe õhk vahetub sageli külmaga.

Masteri õhukuivatid ja ventilaatorid on ideaalne lahendus liigse niiskuse eemaldamiseks. Seda on sageli vaja näiteks sügis-talvisel perioodil remondi- ja viimistlustöödel.

Masteri kliimaseadmed aitavad luua kuuma ilmaga meeldivaid tingimusi. Teisaldatavad kliimaseadmed on ideaalsed ehitusplatsi kontorite jaoks.

Rakendusalad


Maalritööd
Krohvimistööd
Ehitusplatsid

Teetööd
Hoonete kuivatamine
Keerukad ehitusplatsid

Nõustamine


Leidke kohalik esindaja ning küsige lisa toodete ja rakenduste kohta.

Tutvuge ka muude ärilahendustega

Ehitus
Tootmine ja logistika
Töökojad ja garaažid
Põllumajandus
Sündmused ja kaitsevägi
Hädaabiteenused